top of page

OBSŁUGA POJAZDU

3S - SZYBKO, SPRAWNIE, SOLIDNIE

Celem firmy ZAPMAX PIOTR NIEDZIÓŁKA jest znalezienie jak w najkrótszym czasie, bez zbędnych działań i przy zachowaniu jak najlepszej jakości optymalnych rozwiązań zgodnych z prawem związanych z obsługą klimatyzacji pojazdowej, wodorowaniem silników i diagnostyka komputerową samochodów.

oczyszczacz20powietrza20philips20lumiled

MOBILNA OBSŁUGA KLIMATYZACJI POJAZDOWEJ

Firma może Ci pomóc w zakresie obsługi klimatyzacji pojazdowej dotyczącej testu szczelności układów klimatyzacji, napełnienia klimatyzacji pojazdowej gazem r134a lub gazem r1234yf, odgrzybieniu i oczyszczeniu klimatyzacji we wnętrzu pojazdu poprzez ozonowanie, ultradźwięki, Virusolve+, które to czynności można zrobić u klienta lub w każdym miejscu, gdzie można spokojnie działać:)

MOBILNE WODOROWANIE SILNIKÓW

Chcesz pomóc silnikowi w Twoim aucie, bez zbędnej ingerencji mechanicznej i bez zbędnego stosowania chemii, to wodorowanie może Ci pomóc poprzez naturalną metodę oczyszczania wnętrza silnika z sadzy oraz wspieranie układów współpracujących poprzez polepszenie ich działania.

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW.webp
DELPHIIIII.jpg

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA AUT

Możemy pomóc Ci w przeprowadzeniu diagnostyki samochodowej systemu wymiany informacji w pojeździe poprzez złącze EOBD. Oferujemy Ci sprawdzenie wszystkich możliwych do zdiagnozowania modułów w pojeździe wraz z kasowaniem błędów, jeśli będzie taka możliwość. Posiadamy dwa testery diagnostyczne które powinny w 95% odczytać wszystko co jest możliwe w Twoim aucie osobowym lub dostawczym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach to zadzwoń na nr 515776778 lub skontaktuj się mailowo biuro.zapmax@gmail.com?

OBSŁUGA POJAZDU: Usługi
bottom of page